Журналісти з'ясували, хто очолить комітети Верховної ради та фракцію «Слуги народу»

Читать на русском
4 серпня в Трускавці закінчилося тижневе навчання майбутніх депутатів від партії Слуга народу, яке проводила Київська школа економіки.

4 серпня в Трускавці закінчилося тижневе навчання майбутніх депутатів від партії «Слуга народу», яке проводила Київська школа економіки.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Розподіл посад: якою буде кадрова політика «Слуги народу»Партія СН запропонує на посаду голови парламенту Дмитра Разумкова, а на посаду заступника голови ВР – нинішнього представника президента у Верховній раді Руслана Стефанчука.

За цей час «слуги народу» не тільки вчилися, але й обговорювали кадрові призначення в парламенті 9-го скликання. За інформацією НВ, попередній список кандидатур від СН на керівників голів парламентських комітетів і до фракції «Слуги народу» виглядає наступним чином.

Кандидатури на керівників фракції

Спікер парламенту - Дмитро Разумков

Віце-спікер - Руслан Стефанчук

Голова фракції СН - Давид Арахамія

Заступники голови фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзик)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді

  1. Данило Гетманцев - комітет податкової, митної та фінансової політики (пропозиція СН об'єднати 2 комітети в один - податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

  2. Дмитро Наталуха - комітет із питань економічної політики

  3. Юрій Аристов - комітет із питань бюджету

  4. Олександр Ткаченко - гуманітарний та інформаційний комітет

  5. Сергій Бабак - комітет з питань науки і освіти

  6. Михайло Крячко - комітет по цифровізації і IT

  7. Ірина Венедиктова - комітет з питань правової політики і правосуддя

  8. Микола Сольський - комітет аграрної політики і земельних відносин

  9. Анастасія Красносільська - комітет з питань запобігання та протидії корупції

  10. Денис Монастирський - комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

  11. Андрій Герус - комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

  12. Владислав Криклій - комітет з питань інфраструктури

  13. Андрій Клочко - держбудівництва, місцевого самоврядування

  14. Олександр Завітневич - комітет з питань національної безпеки і оборони

  15. Михайло Радуцький - комітет з питань охорони здоров'я

  16. Олег Бондаренко - комітет з питань екологічної політики

  17. Сергій Кальченко - комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

  18. Богдан Яременко - комітет з питань закордонних справ

  19. Марія Мезенцева - комітет з питань європейської інтеграції

  20. Галина Третьякова - комітет з питань соцполітики.

Раніше в «Слузі народу» розкритикували ідею про кіберстеження в Раді.

Також нагадаємо, Зеленський пригрозив «слугам народу» серйозною розмовою.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.