Витік хімічно небезпечної речовини стався в Миколаївській області

Читать на русском

На станції Колосівка у Веселинівському районі на Миколаївщині з 60-тонної запірної арматури цистерни стався витік хімічно-небезпечної речовини.

На станції Колосівка у Веселинівському районі на Миколаївщині з 60-тонної запірної арматури цистерни стався витік хімічно-небезпечної речовини (ймовірно бензолу).

Як пише «Слово і Дліо», про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що повідомлення про витік рятувальникам надійшло у п'ятницю о 08:45. За даними ДСНС, цистерна була відведена за межі населеного пункту на резервну колію задля уникнення затримок руху поїздів.

«Для забезпечення пожежної безпеки до місця залучено пожежно-рятувальне відділення 11 Державної пожежно-рятувальної частини та пересувну хіміко-радіологічну лабораторію аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області», - сказано у повідомленні.

Повідомляється, що очікується прибуття аварійної бригади представника фірми-власника.

Згодом у ДСНС додали, що групою радіаційного, хімічного та біологічного захисту за допомогою приладів хімічної розвідки та контролю проведено відповідні заміри.

За результатами дослідження перевищень вмісту хімічно небезпечної речовини понад гранично-допустимої концентрації в атмосферному повітрі не виявлено.

Раніше в Запоріжжі на підприємстві Фірташа стався витік титану.

Також через забруднення води, в Білій Церкві та Умані вводили аварійний режим водопостачання.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: