«Справа Дубневича»: суд продовжив обов'язки директору фірми

Читать на русском
Столичний райсуд задовольнив прохання антикорупційного прокурора про продовження обов'язків одному з директорів комерційних фірм.

Суд до 9 вересня продовжив дію обов'язків, покладених на директора ТОВ «Корпорація КРТ» Олега Місьонга, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокурора підозрюють у заволодінні 93,27 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», в так званій справі «народного депутата Ярослава Дубневича».

Таке рішення 12 липня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Марія Зелінська за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор САП просив суд продовжити дію обов'язків, покладених на Місьонга ще на два місяці. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив. Так, суд продовжив дію наступних обов'язків: прибувати до детектива за кожним викликом та вимогою; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи, а також утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними.

Як відомо, НАБУ в цій справі повідомило про підозру в заволодінні коштами наступним особам: голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Місьонгу і трьом працівниками філії УЗ Адрею Степаненку, Клепак і Захаревич.

За версією слідства, підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

Нагадаємо, з Місьонга зняли електронний браслет. Раніше суд повернув закордонні паспорти співробітниці філії УЗ, а її колезі – продовжив обов'язки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: