Соціологи з'ясували, які партії можуть потрапити до Ради

Читать на русском

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія Слуга народу, яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

На дострокових парламентських виборах в Україні 5%-вий бар'єр можуть подолати п'ять партій.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 29 червня - 3 липня, передає «Слово і Діло».

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія Слуга народу, яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.
Партії, які балотуються в парламент на виборах 2019 «Слово і Дело»«Слово і Діло»Зображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 42,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Рейтинг Зеленського: чи повторяться помилки колишніх президентівСлово і Діло зафіксувало понад сто обіцянок президента Володимира Зеленського. Виконати він встиг лише 3 свої ініціативи, а провалити – 5.

Також, на даний момент долають прохідний бар'єр «Опозиційна платформа - За життя» (13,4%), «Голос» (8,3%), «Європейська Солідарність» (7,2%) і «Батьківщина» (7,2 %).

Відзначимо, в порівнянні з опитуванням, проведеним Соціологічною групою «Рейтинг» 20-24 червня, статистично значимо знизився рейтинг партії «Слуга народу» - з 45,3% до 42,3%.

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 29 червня - 3 липня 2019 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Помилка вибірки - 2,0%.

Раніше соціологи з'ясували, кого українці хочуть бачити прем'єр-міністром.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: