Суд продовжив обов'язки підозрюваному депутату Київської облради

Читать на русском
Столичний райсуд продовжив дію обов'язків, які поклали на підозрюваного правоохоронцями депутата з Київоблради.
Солом'янський суд Києвафото: «Слово і Діло»

Суд до 9 липня продовжив дію обов'язків, покладених судом на депутата Київської обласної ради Олександра Мефодія, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 7 червня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Світлана Горбатовська за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, за версією слідства, депутат за 5 тисяч доларів обіцяв приватному підприємцю, використовуючи своє службове становище, вплинути на співробітників правоохоронних органів у здійсненні підприємницької діяльності, що стосується заготівлі деревообробної продукції. Його викрили під час одержання грошей. Пізніше, суд відпустив Мефодія під особисте зобов'язання. Також суд наклав арешт на «хабар», який нібито дали депутату Київської облради.

У зв'язку з наближенням дати завершення обов'язків прокурор САП подав клопотання про продовження їх дії. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнила. Так, Горбатовська продовжила дію наступних обов'язків: прибувати за першим викликом; не відлучатися з Києва та Бориспільського району Київської області без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками, а також носити електронний браслет.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: