В МЗС Канади висловили стурбованість через рішення ПАРЄ

Читать на русском
Міжнародна спільнота має продовжувати покладати на Росію відповідальність за порушення міжнародного права.

Міністерство зовнішніх справ Канади висловило стурбованість через рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення права голосу російській делегації.

Про це повідомляє Слово і Діло, з посиланням на сторінку МЗС Канади у Twitter.

В канадському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що міжнародна спільнота має продовжувати покладати на Росію відповідальність за порушення міжнародного права та посягання на територіальну цілісність України.

«Канада стурбована рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи безумовно відновити право голосу для Росії. Ми повинні продовжувати покладати на Росію відповідальність за її порушення міжнародного права, суверенітету та територіальної цілісності України», - наголосили у відомстві.

ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися: що пишуть у соцмережахРосійська делегація зможе повернутися до ПАРЄ без обмеження права голосу. За таке рішення проголосували 118 євродепутатів.

Нагадаємо, раніше заступник глави МЗС Польщі Шимон Шинковський заявив, що повернення Росії в ПАРЄ не дає підстав сподіватися на те, що Москва припинить порушувати міжнародне право та вести агресивну політику щодо України.

Також, за словами тимчасово повіреного у справах США Вільяма Тейлора, Вашингтон виступає проти повернення делегації Російської Федерації до Парламентської асамблеї Ради Європи.

Крім того, рішення про повернення Росії в ПАРЄ також розкритикували в Естонії, Литві та Латвії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: