Суд дозволив партії Саакашвілі брати участь у виборах до Ради

Читать на русском
Шостий апеляційний адміністративний суд Києва дозволив партії Міхеіла Саакашвили Рух нових силбрати участь у дострокових парламентських виборах.

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва дозволив партії Міхеіла Саакашвили «Рух нових сил» брати участь у дострокових парламентських виборах.

Як повідомляє «Слово і Діло», про це передають Вести.

Партія Саакашвілі оскаржила рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати, включених у виборчий список політсили.

Суддівська колегія у складі суддів Володимира Аліменка, Андрія Кучми і Володимира Мельничука ухвалила рішення на користь Саакашвілі.

Після рішення суду, лідер партії «Рух нових сил» зі своїми соратниками вирушили до ЦВК подавати нову заяву на участь у виборах.

Як повідомлялося, 23 червня ЦВК відмовила в реєстрації кандидатам від партії «Рух нових сил» у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та висунутих в одномандатних виборчих округах.

За інформацією ЦВК, позачерговий партійний з'їзд «Руху нових сил», скликаний 10 червня і затвердив виборчий список кандидатів, «відбувся на порушення вимог статуту цієї партії».

У Центрвиборчкомі заявляють, що копію постанови ЦВК і копію протоколу засідання ради партії «Рух нових сил» від 8 травня і протоколу позачергового з'їзду партії від 10 червня спрямують до Національної поліції України «для здійснення перевірки та в разі необхідності - вжиття передбачених законодавством заходів реагування».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: