АМКУ знайшов порушення під час купівлі «Кузні» Тігіпком

Читать на русском
Під час оформлення угоди компанія подала недостовірну інформацію про зв'язок заводу з сімома компаніями.

Антимонопольний комітет України оштрафував Завод Кузня на Рибальському на 136 тисяч гривень за подачу в 2018 році недостовірної інформації про зв'язок із сімома компаніями.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням АМКУ від 20 травня, недостовірна інформація була подана під час отримання дозволу на концентрацію Сергієм Тігіпком опосередковано через Евінз Лімітед акцій Заводу Кузня на Рибальському.

Як повідомляється, відомство 18 жовтня 2018 року надало дозвіл на концентрацію, грунтуючись на інформації про відносини контролю тільки з ТОВ Строй-Реновація і ТОВ Ленд Девелопмент ЛТД Плюс.

У той же час, 28 грудня 2018 року в комітет надійшла заява-клопотання від уповноваженого представника Заводу Кузня на Рибальському, де зазначалося: суднозавод також пов'язаний відносинами контролю з низкою дочірніх підприємств - Будинок Культури, Медико-санітарна частина, ЛК - Металургія, ДП громадського харчування Парус, Житлово-експлуатаційна контора-ЛК, Зовнішекономсервіс і ТОВ Київгейст Інвестмент (всі - Київ).

Як зазначає АМКУ, сукупна частка учасників концентрації за підсумками 2016 - 2018 рр. на ринку оренди промислової нерухомості в межах Києва не перевищує 5%, тому надання недостовірної інформації не вплинуло на прийняте комітетом рішення про надання дозволу на концентрацію.

Як повідомлялося, угода про продаж «Кузні» була оформлена 15 листопада минулого року. Завод коштував Тігіпку 300 мільйонів доларів.

Екс-президент Петро Порошенко заявив, що продав завод для уникнення конфлікту інтересів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал