Фірма Дубневичів подала позов до управителя Новороздільської ТЕЦ

Читать на русском
Одна з фірм братів-членів Верховної Ради подала позов до управителя теплоелектроцентралі у Львівській області.
Господарський суд Львівської області

Компанія «Енергія-Новий Розділ», кінцевими бенефіціарами якої є брати-народні депутати Богдан і Ярослав Дубневичі, судиться з управителем Новороздільської ТЕЦ «Гарант Енерго М» за дозвіл користуватися нерухомим та рухомим майном теплоелектроцентралі.

Відповідний позов подала фірма до Господарського суду Львівської області, повідомляє «Слово і Діло».

Як вказується в рішенні, фірма «Енергія-Новий Розділ» подала позов до «Гарант Енерго М» про усунення перешкод у здійсненні користування нерухомим та рухомим майном Новороздільської ТЕЦ, у тому числі газотурбінними установками.

Рішенням суду від 1 квітня провадження за позовом відкрито. Водночас фірмою «Енергія-Новий Розділ» подано заяву про забезпечення позову, однак 2 травня суддя відмовив у її задоволенні.

Також суд вирішив залучити до справи Національне антикорупційне бюро та Національне агентство України з менеджменту та розшуку активів (АРМА). Паралельно суддя Світлана Кітаєва призначила підготовче засідання за позовом на 15:30 12 червня.

Як відомо, суд наклав арешт на Новороздільську та Новояворівську ТЕЦ братів Дубневичів у справі розкрадання газу НАК «Нафтогаз України» на 1,4 млрд грн. Також суд постановив передати їх в управління АРМА. Пізніше, Нацагентство знайшло управителів для цих ТЕЦ.

Нагадаємо, НАБУ закінчило розслідувати «газову справу Дубневичів».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал