Суд заарештував дві ТЕЦ братів Дубневичів

Читать на русском
Антикорупційні правоохоронні органи домоглися арешту двох теплоелектроцентралей у Львівській області.
Богдан і Ярослав Дубневичі

Суд наклав арешт і передав в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ, які належать фірмам народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів.

Про це журналісту «Слова і Діла» розповіли в Центрі протидії корупції.

За словами юристів ЦПК, в червні 2018 року суд задовольнив клопотання детективів НАБУ про арешт цих ТЕЦ та їх передачу в управління АРМА. В організації також зазначили, що вчора, 1 серпня, в Апеляційному суді міста Києва відбулося судове засідання з розгляду скарги адвоката на ухвалу про арешт Новояворівської ТЕЦ. Однак колегія суддів відмовила в задоволенні апеляції.

Як відомо, на Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ наклали арешт у рамках кримінального провадження детективів НАБУ про розкрадання понад 300 млн куб. м природного газу НАК «Нафтогаз України» на загальну суму понад 1,4 мільярда гривень. За версією слідства, зазначені ТЕЦ присвоїли газ, який був поставлений за пільговими цінами для виробництва теплової енергії населенню, й використовували його з тією ж метою, однак замість населення продавали енергію ДП «Енергоринок» за ринковими цінами.

Зазначимо, що власниками цих двох ТЕЦ є фірми ТОВ «Енергія-Новий Розділ» і ТОВ «Енергія-Новояворівськ», бенефіціарами яких вказані брати Дубневичі.

Нагадаємо, НАБУ перевірить рух коштів на рахунках нардепів Дубневичів.

Раніше суд не передав в управління АРМА арештоване майно в цій справі.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: