До військовополонених українських моряків не пускають адвокатів

Читать на русском
Адміністрацією СІЗО Лефортово допущена ситуація при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з військовополоненими українськими моряками.

Адміністрацією СІЗО Лефортово допущена ситуація при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з військовополоненими українськими моряками.

Про це заявив адвокат Микола Полозов, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на Twitter Полозова.

За його словами, стосовно військовополонених українських моряків, ці обставини є порушенням статті 105 III Женевської конвенції.

«Адміністрацією СІЗО «Лефортово» допущена ситуація, при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з підзахисними. Стосовно військовополонених українських моряків, ці обставини є порушенням статті 105 III Женевської конвенції», - написав він.

До військовополонених українських моряків не пускають адвокатівДо військовополонених українських моряків не пускають адвокатів

Нагадаємо, раніше Полозов заявляв, що Російська Федерація зайняла дві різні позиції в судах по справі захоплення українських моряків та кораблів.

Адвокат Ілля Новіков в свою чергу додав, що позиція РФ на слуханнях трибуналу ООН вже зафіксована на папері, підписаної представником російського МЗС.

10 травня Міжнародний морський трибунал з морського права завершив слухання за позовом України про тимчасові заходи щодо РФ для звільнення захоплених українських моряків і кораблів. Голова засідання повідомив, що рішення очікується орієнтовно 25 травня.

Крім того, заступник глави МЗС України Олена Зеркаль заявила, що питання звільнення захоплених РФ українських моряків і повернення трьох військово-морських суден є невідкладним.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: