КМДА рекомендувала забудовнику призупинити роботи в Протасовому Яру

Читать на русском
Комісія Київської міської держадміністрації розглянула питання про будівництво в Протасовому Яру і рекомендувала забудовнику утриматися від виконання будь-яких робіт до прийняття остаточного рішення.

Комісія Київської міської держадміністрації розглянула питання про будівництво в Протасовому Яру і рекомендувала забудовнику утриматися від виконання будь-яких робіт до прийняття остаточного рішення.

Як пише «Слоо і Діло», про це повідомила прес-служба КМДА в Facebook.

Оборудка на мільйони: частина третя. Фігуранти скандалу з ЖК «Шевченківський квартал» домовляються зі слідством та просять їх не ув’язнюватиГПУ засекретила судовий розгляд шахрайства під час будівництва ЖК Шевченківський квартал. Фігуранти оборудки домовляються зі слідством і просять не саджати їх за ґрати (розслідування).

Під час засідання було погоджено створення робочої групи. До неї увійдуть представники ініціативної громадськості, яка надалі вивчатиме інформацію щодо будівництва на ділянці по вулиці Амосова, 6.

Окрім того, департаменту земельних ресурсів і департаменту благоустрою було дано доручення - провести обстеження земельної ділянки, зокрема перевірити межі ділянки і встановлення паркану, відповідно до дозвільних документів.

Також було вирішено звернутися до Солом'янської РДА та Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні Амосова, щоб провести обстеження стану будівлі, яка розташована поблизу і належить закладу. Результати звіту повинні надати на наступні засідання.

Нагадаємо, раніше між вулицями Протасів Яр і Миколи Амосова пройшла акція протесту проти незаконного будівництва. Між активістами та молодими людьми спортивної зовнішності - представниками забудовника відбулися сутички.

«Слово і Діло» в межах двох журналістських розслідувань уже розповіло про схему виведення коштів із ЖК «Шевченківський квартал». Як свідчать дані банківських виписок компанії-забудовника, частина коштів інвесторів ЖК «Шевченківський квартал» витрачається на будівництво ЖК Rich House, що відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України, є шахрайством. Окрім цього, частина коштів із рахунків замовника будівництва ЖК Rich House виводиться в готівку.

Перша частина нашого розслідування була опублікована 12 березня, друга – 21 березня.

Фігуранту справи Олегу Репі вручили підозру вже після цього, 10 квітня.

Оборудка на мільйони: частина третя. Фігуранти скандалу з ЖК «Шевченківський квартал» домовляються зі слідством та просять їх не ув’язнювати.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...