У США оприлюднили доповідь Мюллера

Читать на русском
Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки опублікувало доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера про підсумки розслідування втручання РФ у президентські вибори у США в 2016 році.

Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки опублікувало доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера про підсумки розслідування втручання РФ у президентські вибори у США в 2016 році.

Як пише «Слово и Діло», про це повідомляється на сайті відомства.

Мюллер не знайшов змови Трампа з Росією на виборах в 2016 роціМін'юст США передав конгресу резюме щодо доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання, в якому зазначається відсутність доказів змови президента Дональда Трампа з Росією.

У документі говориться, що уряд Російської Федерації почав встановлювати контакти з новою адміністрацією США відразу після перемоги Дональда Трампа на виборах.

«Відразу ж після виборів 8 листопада 2016 року офіційні особи російського уряду і видні російські бізнесмени почали спроби зав'язати контакти всередині майбутньої адміністрації. Ці зусилля заохочувалися на найвищих рівнях в уряді Росії», - стверджується в документі.

Також зазначається, що помічник Трампа з національної безпеки Флінн просив Москву не відповідати на видворення дипломатів Росії з США.

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що не боїться оприлюднення звіту спеціального прокурора Роберта Мюллера про втручання Росії у президентські вибори 2016 року. На його думку, після публікації звіту все стане зрозуміло і логічно.

24 березня в Штатах був оприлюднений звіт спеціального прокурора Роберта Мюллера про втручання Росії у президентські вибори 2016 року. Згідно з документом, спецпрокурор Мюллер не виявив, що американські чиновники або представники штабу Дональда Трампа свідомо здійснили змову з Російською Федерацією.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: