Журналісти розслідували зв'язки Зеленського з Коломойським – відео

Читать на русском
Журналісти-розслідувачі Бігус-інфо підготували програму про зв'язок кандидата в президенти Володимира Зеленського з олігархом Ігорем Коломойським.

Журналісти-розслідувачі Бігус-інфо підготували програму про зв'язок кандидата в президенти Володимира Зеленського з олігархом Ігорем Коломойським.

Відео опубліковано на каналі журналістів, повідомляє «Слово і Діло».

Агент К у штабі Зеленського: від олігарха до НАБУ /// Наші гроші №264 (2019.04.08)BIHUS info

Журналісти з'ясували, що довірений юрист Коломойського - Андрій Богдан - бере участь в роботі передвиборчого штабу Зеленського. І від імені штабу кандидата зустрічався з керівництвом НАБУ. Крім того, розслідувачі заявляють, що знайшли непублічний штаб Зеленського.

Політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков сказав, що Богдан «іноді заходить в штаб як старий товариш Зеленського». Володимир Зеленський уникав відповідей на питання, пов'язані з Богданом.

Команда Бігус-інфо з'ясувала, що 3 квітня Богдан від імені передвиборного штабу Зеленського зустрічався з главою НАБУ Артемом Ситником. За інформацією прес-секретаря НАБУ, Ситник і Богдан зустрічалися, щоб обговорити антикорупційну стратегію кандидата Зеленського. У той же час журналісти відзначили, що Зеленський поки не входить в коло інтересів НАБУ, але при цьому Бюро розслідує три великих справи, що мають безпосереднє відношення до Коломойського - по Нафтогазу, ПриватБанку і МАУ.

Журналісти-розслідувачі вважають, що Богдан «доглядає» за Зеленським від імені Коломойського. Команда Бігус-інфо з'ясувала, що Богдан регулярно (практично щотижня) літав імовірно на зустрічі з Коломойським - до Женеви і Тель-Авіва. Журналісти відзначили, що в грудні 2018 року в Тель-Авів разом з Богданом літав і Зеленський з командою 95-го кварталу. Вони пробули в Ізраїлі чотири дні, а після їх повернення в Україну стартувала кампанія Зеленського як кандидата в президенти.   Нагадаємо, 7 квітня Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати першого туру виборів президента України, який відбувся 31 березня. Перше місце посів шоумен Володимир Зеленський, за нього проголосувало 5 714 034 українців (30,24%). Друге місце у чинного глави держави Петра Порошенка, за нього віддали голоси 3 014 609 громадян (15,9%).

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал