З'ясувалося, скільки доходів задекларував Порошенко за 2018 рік

Читать на русском
Таким чином, сумарно задекларований Петром Порошенко дохід за 2018 рік майже в сто разів перевищив його доходи за 2017 рік, коли вони склали 16,3 млн грн.

Доходи чинного президента України Петра Порошенка в 2018 році склали 1,53 млрд грн.

Про це свідчать дані в декларації глави держави за минулий рік, внесені до Єдиного реєстру декларацій, пише «Слово і Діло».

Долар по 10 і продаж Roshen: скільки обіцянок із передвиборчої риторики виконав ПорошенкоДо президентських виборів в Україні залишився рік і Слово і Діло починає підбивати підсумки виконання обіцянок. Розбираємося, що зі своєї передвиборчої риторики виконав президент Петро Порошенко.

Так, 336 тис. грн доходу Порошенко склала заробітна плата на обійманій посаді, ще 21 млн грн - відсотки по депозитах у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ). Крім того, 777 тис. грн склав дохід від відчуження нерухомого майна.

Також серед доходів Петро Порошенко вказав майже 400 млн грн дивідендів від ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд (ЗНКІФ) Прайм Ессетс Кепітал», а також понад 1 млрд 105 млн грн дивідендів від Rothschild Trust Schweiz AG (Ротшильд Траст АГ).

Близько 29 млн грн зазначені як повернення вартості та інвестиційний прибуток від придбання облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), джерело - Міністерство фінансів України.

Таким чином, сумарно задекларований Петром Порошенко дохід за 2018 рік майже в сто разів перевищив його доходи за 2017 рік, коли вони склали 16,3 млн грн.

Нагадаємо, Порошенко в березні задекларував понад 83 млн дивідендів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал