ЦВК дозволила виготовити бюлетені на кораблях у плаванні

Читать на русском
ЦВК надала дозвіл для виготовлення бюлетенів на вибори в Україні на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, які перебувають у плаванні.

Центральна виборча комісія надала дозвіл для виготовлення бюлетенів на вибори в Україні на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, які перебувають у плаванні.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомив член ЦВК Олег Конотопський, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, постанова ухвалена членами ЦВК одноголосно.

«ЦВК пропонується надати дозвіл на виготовлення, як виняток, виборчих бюлетенів з чергових виборів президента України безпосередньо ДВК спеціальних виборчих дільниць територіального виборчого округу 143, утворених на суднах, які в день виборів перебуватимуть в плаванні під державним прапором України», - повідомив Конотопський.

У ЦВК повідомили, що представники утворених на судні ДВК спеціальних виборчих дільниць друкуватимуть бюлетені безпосередньо на судні та передаватимуть дані про голосування за допомогою радіозв‘язку.

Нагадаємо, раніше член Центральної виборчої комісії Ольга Лотюк повідомляла, що після складання остаточних списків на виборах 2019 кількість виборців на закордонному виборчому окрузі може збільшитися, і бюлетені необхідно буде дозамовити.

Як повідомлялося, перед виборами 2019 на закордонні виборчі дільниці передали майже півмільйона бюлетенів.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: