НАЗК виявило порушення у 17 фінзвітах кандидатів у президенти

Читать на русском
НАЗК перед виборами 2019 завершило аналіз проміжних фінансових звітів кандидатів на посаду президента України, виявивши порушення у 17 звітах.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перед виборами 2019 завершило аналіз проміжних фінансових звітів кандидатів на посаду президента України, виявивши порушення у 17 звітах.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланнням на прес-службу НАЗК.

Повідомляється, що 25 березня на позачерговому засіданні було затверджено аналіз проміжних фінансових звітів.

Найпоширенішими серед зафіксованих порушень були наявність податкового боргу в суб’єктів, які здійснювали внески, а також неповнота даних, зазначених у звіті.

Фінансові звіти, що подавалися розпорядниками рахунків виборчих фондів кандидатів, перевірялися на відповідність порядку подання і повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків, на дотримання обмежень у здійсненні внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб’єкта, який здійснює внесок (відповідно до ст. 15 ЗУ «Про політичні партії в Україні», ст. 43 ЗУ «Про вибори Президента України»).

Раніше повідомлялося, що НАЗК і ЦВК створили спеціальну робочу групу з контролю за формуванням виборчих фондів кандидатів і перевірки фінансових звітів.

Також НАЗК виявило недоліки у деклараціях у майже всіх кандидатів у президенти України 2019.

НАЗК направило до суду адмінпротоколи стосовно восьми осіб за недотримання вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, одержання подарунків, а також невиконання законних вимог агентства. Серед них - кандидат у президенти Сергій Тарута.

Нагадаємо, «Слово і Діло» з’ясувало, хто з ТОП-10 кандидатів краще\гірше виконує обіцянки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...