Соціологи показали нові рейтинги – інфографіка

Читать на русском

Лідером президентського рейтингу є Володимир Зеленський, другу позицію посідає президент Петро Порошенко, а третю – Юлія Тимошенко.
Всі кандидати в президенти 2019.Фото «Слово і Діло».

Лідером президентського рейтингу є Володимир Зеленський, якого підтримують 27,7% тих, хто визначився і має намір голосувати.

Як пише «Слово і Діло», про це свідчать результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень СОЦІС, проведеного з 5 до 10 березня.

Другу позицію посідає чинний президент Петро Порошенко, якого готові підтримати 19,6% опитаних, а третю - лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 14,8% тих, хто визначився і піде на вибори.

Також у дослідженні вказується, що за Юрія Бойка проголосували б 9,6% респондентів, за Анатолія Гриценка – 8,2%, а Олега Ляшка – 4,8%.

За Ігоря Смешка проголосували би 3,4% опитаних, Олександра Вілкула - 2,8%, Руслана Кошулинського - 2,3%, Євгенія Мураєва - 1,9%, Олександра Шевченка - 1,6%, Юрія Тимошенка - 1,2%.

За інших кандидатів проголосували б менше 1% опитаних українців, які визначились зі своїм вибором.

Повідомляється, що під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним президентом України.

Так, на запитання: «Скажіть, а хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?», найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%.

19,3% опитаних прогнозують перемогу Зеленському, а Тимошенко –13,2%.

Зазначається, що в перемогу решти кандидатів респонденти вірять неохоче, жоден з кандидатів не отримує показники вищі за 3%.

При цьому вказується, що близько чверті опитаних (24%) ще не змогли визначитись з тим, хто саме стане наступним президентом України.

В опитуванні взяли участь 2 тисячі респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).

Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Раніше «Слово і Діло» писало, якби президентські вибори в Україні відбувалися на початку березня, найбільші шанси вийти до другого туру мали б Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.

Також стало відомо, що меджліс підтримав Порошенка.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал