У «Нафтогазі» розповіли про зарплату Коболєва

Читать на русском
Наглядова рада Нафтогазу подала на затвердження Кабміну компенсаційний пакет голові правління компанії Андрію Коболєву, в якому вказано його щомісячний оклад у розмірі 10,5 млн грн.

Наглядова рада «Нафтогазу» подала на затвердження Кабміну компенсаційний пакет голові правління компанії Андрію Коболєву, в якому вказано його щомісячний оклад у розмірі 10,5 млн грн.

Про це повідомляє «Слово і Діло», з посиланням на ZN.UA.

Чому Кабмін не захотів продовжити контракт із Коболєвим та в чому колізія?Кабмін не продовжив контракт із Коболєвим і оголосив конкурс на нового голову Нафтогазу. Про рішення уряду поговорили з експертами.

Відзначається, що голова наглядової ради «Нафтогазу» Клер Споттисвуд направила прем'єр-міністру Володимиру Гройсману звернення, в якому була вказана щомісячна зарплата Коболєва в розмірі 2,082 млн грн, а також премії у відсотках до місячного і річного окладів.

Як підрахувало видання, середньорічний оклад Коболєва має скласти 10,514 млрд грн, а в цілому в 2019 році, включаючи премії - 126 169 200. Разом із закладеною наглядовою радою «Нафтогазу» премією за Стокгольмський арбітраж зарплата Коболєва в розмірі 216 млн грн, то його річний заробіток досягне 342 млн грн, а середньомісячна зарплата складе 28,5 млн.

«Ми (наглядова рада «Нафтогазу», - ред.) обговорювали компенсаційний пакет голови правління... Ми звертаємо особливу увагу на те, що рішення про поточний рівень компенсаційного пакета Коболєва спочатку було ухвалено акціонером», - йдеться в документі.

За рішенням наглядової ради, до компенсаційного пакету входять премії, які розраховуються у відсотках до місячного посадового окладу за місяць і річного окладу. Так, із 1 січня пропонується виплачувати Коболєву наступне:

  • квартальна премія за рік в розмірі 24 984 000 грн;

  • річна премія за досягнення цілей і ключових показників у розмірі 24 984 000 грн;

  • премія за реалізацію цілей в середньострокових проектах у розмірі 24 984 000 грн;

  • премія за особливі досягнення в розмірі 12 492 000 грн;

  • премія за реалізацію цілей в довгострокових проектах у розмірі 12 492 000 грн;

  • матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі 1 249 200 грн.

Відповідно до цих даних, всього за цей рік Коболєв має заробити 126 169 200 грн, при цьому його зарплата за місяць складе 10 514 100 грн.

Раніше повідомлялося, що Коболєв не планує звільнятися з посади.

Також голова «Нафтогазу» заявив, що його зарплата відповідає постанові Кабміну.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: