ЄС запланував внести ще 10 країн в чорний список офшорів

Читать на русском
Представники країн Євросоюзу планують в середу, 6 березня, ухвалити оновлений чорний список офшорів, куди увійдуть ще 10 країн.

Представники країн Євросоюзу планують в середу, 6 березня, ухвалити оновлений чорний список офшорів, куди увійдуть ще 10 країн.

Як передає «Слово і Діло», про це пише РИА Новости з посиланням на дипломатичне джерело Reuters.

Україна розширила список офшорних зонУкраїна періодично оновлює свій перелік офшорних зон з урахуванням даних глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей.

Відзначається, що це втричі збільшить кількість держав, які є «податковими гаванями».

Джерело агентства зазначило, що, як передбачається, в оновлений список увійдуть Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ), Бермудські острови, Оман, а також країни Карибського басейну і острови Тихого океану.

Створення чорного списку офшорів передбачено 4-ю директивою ЄС проти відмивання грошей (4th Anti-Money Laundering Directive), ухваленої в 2015 році. Сам перелік був створений в грудні 2017 року, після серії великих корупційних скандалів, в ході яких у ЗМІ потрапили матеріали про офшорні рахунки європейських політиків і керівників державних структур, які використовували їх з метою ухилення від податків. На даний момент в чорному списку ЄС залишилися п'ять держав і територій: Американське Самоа, Гуам, Самоа, Тринідад і Тобаго, а також Американські Віргінські острови.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: