Київ не виконав вимог МВФ щодо ринків капіталу

Читать на русском
До Києва приїхала місія МВФ. При цьому Україна не виконала вимогу кредиторів щодо розвитку національних ринків капіталу, повідомив глава Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У Києві розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду, яка в тому числі оцінить прогрес у розвитку національних ринків капіталу.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомив голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) Тимур Хромаєв у Facebook.

МВФ вимагає від України глибоких реформВід Києва вимагають реформ для досягнення стійкого економічного зростання і підвищення рівня життя людей.

«Сьогодні в Києві розпочала роботу місія МВФ, яка в тому числі оцінить поступ у розвитку національних ринків капіталу. Що ми можемо показати нашим кредиторам? Нічого! Жоден галузевий структурний маяк не виконано», - написав він.

Хромаєв нагадав, що Україна взяла на себе зобов'язання перед МВФ прийняти низку законопроектів. Зокрема, до кінця березня 2019 року Верховна Рада мала прийняти закони «про спліт» і «про захист інвесторів від зловживань на ринках капіталу».

Розгляд обох законопроектів було відтерміновано Верховною Радою. Крім цього, розгляду очікує законопроект №9035, який був розроблений замість відхиленого на початку липня 2018 року проекту закону «Про ринок капіталу і організовані товарні ринки».

Однак розгляд цього документа немає сенсу без прийняття хоча б одного з двох вищевказаних, стверджує глава НКЦБФР.

«Через розвиток ринків капіталу ми можемо зробити багатшими наших громадян, українські компанії. Замість цього кожен день відстрочки реформ це збитки. Могли б заробляти, але втрачаємо», - підсумував Хромаєв.

Нагадаємо, 18 грудня рада директорів МВФ затвердила нову програму фінансування для України на 3,9 млрд доларів. Київ отримав перший транш в 1,4 мільярда доларів через три дні.

Цього року Київ розраховує отримати від МВФ два транші по 1,3 мільярда доларів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал