Невиконані обіцянки кандидатів: Каплін не організував «майдан» під МВС

Читать на русском
Сергій Каплін обіцяв влаштувати майдан під будівлею МВС, якщо уряд не перерахує пенсії силовикам. Перерахунку не було, але й майдану теж.
Слово і Діло

Всі зареєстровані кандидати в президенти України вже подали свої офіційні програми і продовжують проголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері. Оскільки деякі з них вже обіймали високі посади, а «Слово і Діло» багато років стежить за виконанням всього обіцяного політиками і чиновниками, за кілька тижнів до виборів ми вирішили нагадати провалені зобов'язання учасників президентських перегонів.

На цей раз згадаємо, як Сергій Каплін обіцяв організувати «майдан» під Міністерством внутрішніх справ. У березні 2017 року військові та міліціонери-ветерани пікетували відомство з вимогою провести перерахунок пенсій і повернути пільги.

«Ми прийняли безпрецедентне рішення: почати безстрокову акцію протесту, і сьогодні по всій країні зібралися близько ста тисяч ветеранів, і це тільки перший крок в нашій важкій боротьбі. Ми ні за яких умов не зупинимося, ми будемо звертатися із закликом виходити на вулиці. Ми сьогодні оголошуємо ультиматум – уряду, міністру внутрішніх справ – і якщо наші вимоги не будуть виконані, ми розбиваємо вже сьогодні намети під МВС та іншими органами державної влади, і кличемо мільйон громадян на повстання», – заявив Каплін під час виступу в Раді.

Незважаючи на те, що пенсії не перерахували, «майдан» під будівлею МВС народний депутат так і не організував.

Відзначимо, що недавно Каплін знову писав у своєму Facebook про вимогу провести перерахунок пенсій силовикам і пригрозив заблокувати Кабінет міністрів і влаштувати всеукраїнську безстрокову акцію протесту.

«Слово і Діло» попереджає: більшість палких і красивих промов будь-якого кандидата в президенти згодом перетворяться в невиконані обіцянки.

Раніше ми писали про те, що Сергій Каплін не виконав обіцянку організувати «медіамайдан» для захисту свободи слова.

Також нагадуємо, що в розділі «Політики» на сайті «Слово і Діло» ви можете знайти всі попередні обіцянки політиків, які вас цікавлять: не тільки провалені, а й виконані, і ті, які поки знаходяться в процесі виконання.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал