В Україні зменшилася кількість одержувачів субсидій

Читать на русском
В Україні зменшилася кількість одержувачів субсидій. У Держстаті відзначили, що середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство також зменшився.

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні 2019 року одержували 3649 тис. домогосподарств, у той час як у грудні 2018 року - 3916,8 тис.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляється на сайті Держстату.

Монетизація субсидій: в уряді показали, як працюватиме системаУ березні 2019 року пенсіонери отримають субсидію для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року разом з пенсією.

За даними відомства, середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в січні зменшився в порівнянні з відповідним періодом 2018 року на 21,3% і склав 915,9 грн.

Водночас повідомляється, що в січні 2019 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулися 279,4 тисяч домогосподарств - на 55,5% більше, ніж у січні 2018 року.

За даними Держстату, у січні 2019 року призначено субсидії 367,5 тис. домогосподарств. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість таких домогосподарств збільшилась у 2,1 разу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року. Передбачається, що ця ініціатива буде стимулювати українців економно споживати житлово-комунальні послуги. Крім того, очікується посилення соціальної підтримки найменш захищених категорій.

Раніше Рева розповів, скільки українців отримуватимуть субсидії готівкою з березня.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...