В США оскаржили в суді рішення Трампа про надзвичайний стан

Читать на русском
Коаліція з 16 штатів США судиться з адміністрацією президента Дональда Трампа щодо його рішення оголосити надзвичайну ситуацію для залучення коштів на будівництво стіни з Мексикою.

Коаліція з 16 штатів США судиться з адміністрацією президента Дональда Трампа щодо його рішення оголосити надзвичайну ситуацію для залучення коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє ВВС.

Рейтинг Трампа впав рекордно низькоНевдоволення президентом висловили 55 відсотків опитаних. У 27 штатах країни противники політики Трампа складають більшість.

Зазначається, що позов був поданий до суду Північного округу Каліфорнії.

«Ми подали позов проти президента Трампа, щоб не дозволити йому в односторонньому порядку відібрати кошти платників податків, законно відкладених Конгресом для людей наших штатів. Для більшості з нас офіс президентства не є місцем для театру», - заявив генеральний прокурор Каліфорнії Хав'єр Бесерра.

«Я підписав позов - тепер ми будемо судитися», - додав він.

Позов, поданий у понеділок, вимагає попереднього наказу судді, який би зупинив би дії Трампа у рамках надзвичайної ситуації на час розгляду справи у суді.

Нагадаємо, неурядова організація Public Citizen подала у п'ятницю позов до суду в Вашингтоні, вимагаючи від імені трьох землевласників у Техасі та групи з охорони навколишнього середовища, заблокувати оголошення надзвичайного стану.

Раніше Трамп ввів режим надзвичайного стану у Сполучених Штатах, щоб отримати більше грошей для будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: