Порошенко затвердив терміни призовів у 2019 році

Читать на русском
Інші військовослужбовці-строковики, які відслужили встановлені терміни, будуть звільнятися в запас в лютому, квітні-травні і жовтні-листопаді 2019 року.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів у 2019 році.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Згідно з указом, зі Збройних сил та інших військових формувань військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» та відслужили встановлені терміни строкової військової служби, будуть звільнені в запас у квітні-травні та жовтні-грудні 2019 року.

Інші військовослужбовці-строковики, які відслужили встановлені терміни, будуть звільнятися в запас в лютому, квітні-травні і жовтні-листопаді 2019 року. Призов на строкову військову службу також буде здійснюватися в квітні-червні і жовтні-грудні 2019 року.

Уряду президент доручив визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2019 році.

Також Порошенко доручив Кабміну, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою і проведенням в 2019 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

Крім того, Президент доручив Міністерству інфраструктури забезпечити за заявками Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, звільнених у запас і призваних на строкову службу, з дотриманням вимог безпеки і проведенням розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

Раніше повідомлялося, що робити, якщо представники військкомату затримують на вулиці призовника.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...