Справа Гриба: адвокат розповів, що політв'язень осліп

Читать на русском
Стан політв'язня Павла Гриба погіршується, він практично втратив зір, в нього погіршилася пам’ять.

Стан політв'язня Павла Гриба погіршується, він практично втратив зір, в нього погіршилася пам’ять.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомила адвокат Гриба Марина Дубровіна, інформує в інтерв’ю «Главкому».

Павло Гриб не отримує в тюрмі необхідних ліків. РФ залишилася в Середньовіччі?20-річному Павлу Грибу, попри рідкісне захворювання, відмовляються надавати відповідні ліки

«Я не медик, щоб ставити діагноз, але навіть за зовнішніми ознаками видно, що стан Павла погіршується. Якщо порівняти з тим, що було у грудні минулого (2017- ред.) року, коли я почала захищати його у суді, і тим, що є зараз, не обов’язково бути лікарем, щоб зрозуміти: здоров’я хлопця здає», - зазначила вона.

За словами Дубровіної, зір Гриба значно погіршився, він практично осліп.

«Він часто просто нездатний прочитати документи, які я йому передаю, навіть обличчя людей йому важко розгледіти. Павлу складно брати участь у судових засіданнях, оскільки він навіть свідків бачить погано», - додала адвокат.

Дубровіна зазначила, що Гриб «почав погано орієнтуватися: навіть дуже прості речі мені треба йому пояснювати по кілька разів».

«Не знаю, що на це впливає, можливо, всьому виною сильне нервове напруження. Погіршилась пам’ять, він погано запам’ятовує», - зауважила вона.

Дубровіна також заявила, що Гриба не оглядають медики.

«З моменту ув’язнення у 2017 році він перебував у СІЗО, де лікарі писали стандартні висновки, дуже прості за змістом: «почувається добре, скарг немає, діагноз такий-то, може утримуватися під вартою». Останнє медичне обстеження йому проводили 28 квітня 2018 р., після цього були зроблені аналізи, які оплатили батьки Павла і результати яких отримали у грудні. На основі результатів цих аналізів лікар Василь Притула і зробив заключення», - додала адвокат.

Раніше батько Павла Ігор Гриб повідомив, що стан здоров'я політв'язня Гриба погіршується, про що свідчать результати обстеження.

Зокрема, у Гриба прогресує портальна гіпертензія, спленомегалія і гіперспленізм (збільшення розміру селезінки), з'явився цироз печінки і знизилась згортальна функція крові. Також у Павла можливе загострення виразкового процесу дванадцятипалої кишки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал