Як вони працюють над своїми деклараціями. Василь Гуляєв

Читать на русском
Гуляєв задекларував невелику квартиру, скромні іномарки та з доходів лише 14 гривень відсотків від банківського рахунку.
Василь ГуляєвСлово і Діло

За рік до виборів «Слово і Діло» продовжує стежити за тим, як народні обранці виконують свої обіцянки, почитати про це можна в рубриці «Обіцянки країни чудес». Тепер ми вирішили подивитися неробочий бік життя парламентарів і вивчити їхні декларації. Сьогодні подивимось, як за час депутатства змінилися статки Василя Гуляєва («Відродження»).

У 2014 році Гуряєв задекларував дві земельні ділянки (загальною площею 10 тис. 600 кв. м) та квартиру (51,3 кв. м). За іншими членами родини значилася квартира (69 кв. м).

Також нардеп вказав, що йому належать три автівки: Volkswagen Transporter 2004 р. в., Toyota Land Cruiser 2012 р. в. та ГАЗ 21 1961 р. в.

З доходів Гуляєв зазначив лише зарплату в розмірі 97 тисяч 141 гривня. Інші члени родини отримали інші види доходів у сумі 9 тисяч 720 гривень.

Наступного року Гуляєв уточнив у декларації, що одна квартира належить йому, а друга – дружині. Протягом року в його дружини з’явилося три земельних ділянки загальною площею 6 тис. 417 кв. м.

Із цінних речей нардеп вказав наручний механічний чоловічий годинник Breguet, а його дружина – наручний механічний годинник Hublot.

За даними декларацій нардеп не мав цінних паперів чи зареєстрованих на себе підприємств або фірм. Його дохід складався виключно із зарплати, яка становила 77 тисяч 876 гривень. Дружина Гуляєва отримала 10 тисяч 680 гривень щомісячної одноразової допомоги при народженні дитини та зарплату – 6 тисяч 415 гривень.

Як вони працюють над своїми деклараціями. Степан ІвахівІвахів задекларував понад 30 фірм та підприємств, чотири іномарки в оренді та багато земельних ділянок.

При цьому готівкою нардеп мав 72 тисячі доларів, 52 тисячі євро, 340 тисяч гривень, а його дружина – 24 тисячі доларів, 21 тисячу євро та 302 тисячі гривень.

Також нардеп задекларував активи в дорогоцінних (банківських) металах на суму 230 тисяч гривень.

У декларації Гуляєва за 2016 рік практично не було змін, крім доходів.

Нардеп вказав, що отримав зарплату в розмірі 155 тисяч 800 гривень, а його дружина – щомісячну одноразову допомогу при народженні дитини в сумі 10 тисяч 320 гривень. Розмір готівки у депутата та його дружини, судячи з декларації, залишився незмінним.

Невеликі зміни відбулися в декларації нардепа за 2017 рік. Нардеп вказав зарплату – 246 тисяч 820 гривень, дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) 49 тисяч гривень, 1 тисячу гривень матеріальної допомоги, 14 гривень процентів.

Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Василь ГуляєвВасиль Гуляєв виконав лише дві обіцянки з 13, більшість запевнень все ще перебувають у процесі.

Ще нардеп вказав кошти для відшкодування витрат на здійснення депутатських повноважень – 252 тисяч 825 гривень, кошти для компенсації вартості винайму готельного номера – 191 тисячу 80 гривень, кошти для компенсації вартості проїзду територією України – 38 тисяч 170 гривень.

Його дружина отримала 10 тисяч 320 гривень щомісячної одноразової допомоги при народженні дитини.

Окрім уже раніше задекларованих 230 тисяч гривень активів у дорогоцінних (банківських) металах, нардеп вказав кошти, розміщені на банківських рахунках у розмірі 472 гривні. Дружина депутата мала на рахунках 14 тисяч 536 гривень.

Готівкою Гуляєв тримав 69 тисяч доларів, 51 тисячу євро та 270 тисяч гривень. Дружина нардепа з готівки вказала 23 тисячі доларів, 19 тисяч євро та 281 тисячу гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Василь Гуляєв виконує свої обіцянки.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...