Стало відомо, про що Порошенко говорив із Лагард

Читать на русском
Підготовка України для співпраці з МВФмає закінчитися до 10 грудня 2018 року, тоді ж буде скликано засідання Виконавчого ради для обговорення угоди stand-by.

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард розповіла, що попри запровадження воєнного стану МВФ продовжить співпрацю з Україною.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться у заяві Лагард за підсумками телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком.

За роки незалежності Україна мала лише два бездефіцитних бюджетиЛише двічі в історії України бюджет ухвалювався в листопаді, також у країни було лише два бездефіцитних кошториси.

«Я мала конструктивну бесіду з президентом Порошенком, ми обговорили стан очікуваної угоди stand-by. Президент поінформував мене про основні показники бюджету на 2019 рік, який нещодавно був схвалений парламентом і наразі знаходиться на розгляді співробітників МВФ», - повідомила Лагард.

За її словами, попередня оцінка є задовільною, і очікується, що процес незабаром завершиться.

«Ми також дослідили можливу технічну допомогу з боку МВФ, щоб зміцнити податкову адміністрацію та зробити податкову систему більш сприятливою для зростання, забезпечуючи при цьому боргову стійкість», - йдеться у заяві.

«Всі попередні дії, як очікується, будуть завершені українськими органами влади до 10 грудня 2018 року, і найближчим часом буде скликано засідання Виконавчого ради для обговорення угоди stand-by», - підкреслила директор-розпорядник МВФ.

Лагард додала, що під час розмови з Порошенком вони «підтвердили позитивні стосунки та співпрацю між Україною та МВФ».

Раніше Міжнародний валютний фонд заявив про відсутність юридичних обмежень для продовження співпраці з Україною під час воєнного стану.

Нагадаємо, у жовтні Міжнародний валютний фонд і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by, яка замінить програму розширеного фінансування, що завершується у березні 2019 року.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал