Посилки з-за кордону: скасували ліміт на кількість, але запровадили податок на ціну товару

Читать на русском
Посилки українців вартістю понад 100 євро будуть обкладатися податком і митом, зате скасована норма про трьох посилках.

З 1 липня 2019 року посилки українців вартістю більш ніж 100 євро обкладатимуться податком і митом, зате скасована норма про «три посилки».

Як пише «Слово і Діло», це передбачається законопроектом з «бюджетного пакету» №9260 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо поліпшення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який Рада ухвалила в ніч на 23 листопада.

Податок на закордонні посилки: якими будуть нові правила ввезенняВР ухвалила поправки до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році. Нові правила посилять ввезення громадянами товарів з-за кордону.

Цей закон скасовує норми попереднього проекту, яким передбачалося встановити ліміт на неоподатковувані посилки до трьох на місяць. За старими нормами, які мали набути чинності з нового року, кількість безмитних посилок до 150 євро обмежувалося трьома на місяць.

Зараз українці можуть отримувати скільки завгодно посилок з-за кордону вартістю до 150 євро, не сплачуючи з них податки або мито.

Норми ухваленго в цілому закону передбачають, що при ввезенні на територію України товарів вартістю понад 100 євро для одного одержувача на них нараховується ПДВ в 20% і 10% мита із суми, що перевищує ліміт.

З 1 січня 2019 року до 30 червня 2019 року діятиме старий ліміт у 150 євро, а з 1 липня 2019 року запрацює новий.

Згідно з нормами нового закону, оператори поштового зв'язку та експрес-перевізники визнаються податковими агентами. Вони займатимуться нарахуванням і сплатою зобов'язань за ПДВ для таких посилок.

Нагадаємо, Кабмін запропонував зміни до Податкового кодексу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...