На Південно-Українській АЕС підключили третій енергоблок

Читать на русском
Після успішного усунення несправностей системи автоматичного регулювання турбіни третій енергоблок Южно-Української АЕС було підключено до енергосистеми України.

Після успішного усунення несправностей системи автоматичного регулювання турбіни третій енергоблок Южно-Української АЕС було підключено до енергосистеми України.

Ігор НасаликМіністр енергетики і вугільної промисловості України
Насалик заявив, що у 2020 році в Україні завершать будівництво заводу із виготовлення ядерного палива для АЕССказано 17 липня 2018 р.Статус обіцянки: У процесі

Про це повідомили в прес-службі НАЕК «Енергоатом» у неділю, 21 жовтня, пише «Слово і Діло».

Енергоблок, відключений від енергосистеми країни 17 жовтня о 22:41, був підключений сьогодні о 6.49. Обладнання першого та другого енергоблоків ЮУ АЕС працює у заданому режимі.

«Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень і на 21 жовтня складає 0,1 мкЗв/год. Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, третій блок Південно-Української АЕС став першим в Україні, який працює тільки на паливних збірках американської компанії Westinghouse. Раніше ця АЕС частково використовувала паливо Westinghouse протягом 13 років.

Раніше Запорізька АЕС відключила третій енергоблок.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...