Южно-Українська АЕС відключила третій енергоблок

Читать на русском
Радіаційний фон на промисловому майданчику АЕС перебуває на рівні природних фонових значень.

Пізно ввечері в середу Южно-Українська АЕС у Миколаївській області відключила від енергомережі енергоблок №3 через несправність системи автоматичного регулювання турбіни.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє «Енергоатом» у четвер, 18 жовтня.

Зазначається, що порушень умов і меж безпечної експлуатації не було зафіксовано. Обладнання першого й другого енергоблоків АЕС працює в заданому режимі.

«Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень. Викиди та скидання радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень», – ідеться в повідомленні.

Раніше Южно-Українська АЕС підключила енергоблок після ремонту.

Нагадаємо, Южно-Українська АЕС розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнську Миколаївської області. Її три атомних енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт входять до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

Раніше повідомлялося, що третій блок Южно-Української АЕС став першим в Україні, який працює лише на паливних збірках американської компанії Westinghouse. Раніше ця АЕС частково використовувала паливо Westinghouse упродовж 13 років.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: