Порошенко розповів про свою кар'єру моряка

Читать на русском
Президент України Петро Порошенко розповів, що після школи вступив до морехідки і був старшиною кубрика.

Президент України Петро Порошенко розповів, що після школи вступив до морехідки і був старшиною кубрика.

Порошенко підписав закон про рівність прав чоловіків і жінок в арміїПрезидент України Петро Порошенко підписав законопроект про створення рівних умов і можливостей для служби жінок і чоловіків у Збройних силах України.

Про це Порошенко заявив під час виступу в Херсонської державної морської академії, передає «Слово і Діло».

«Херсонська державна морська академія - один з провідних центрів морської освіти з дуже потужною навчально-тренувальною базою. Для мене це не порожній звук. Мало хто знає, що після закінчення школи, я вступив до вищої морехідки. Навіть встиг стати старшиною кубрика, а потім одночасно прийшли документи, що я вступив до інституту Міжнародних відносин. Ця доля позбавила мене морської стежки», - зазначив Порошенко.

Відзначимо, в 1989 році Петро Порошенко з відзнакою закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права КНУ ім. Шевченка за спеціальністю «міжнародні економічні відносини», продовжив навчання в аспірантурі. До 1992 навчався в аспірантурі і працював асистентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського університету.

У 2002 році Порошенко захистив в Одеській юридичній академії кандидатську дисертацію на тему «Правове регулювання управління державними корпоративними правами в Україні». Володіє українською, російською, англійською та румунською (молдавською) мовами.

Раніше Порошенко в ООС вручив державні нагороди.

Також нагадаємо, що Порошенко розповів, скільки складів боєприпасів побудують в Україні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал