Місія ОБСЄ на Донбасі зафіксувала дивні вибухи

Читать на русском
Спостерігачі місії ОБСЄ зафіксували на Донбасі кілька десятків вибухів невизначеного походження.

Місія ОБСЄ зафіксувала збільшення числа вибухів у Донецькій області з 305 до 310. Причому серед цих вибухів є ті, походження яких визначити не вдалося, повідомила в п'ятницю, 12 жовтня, прес-служба організації.

Як вказано в повідомленні, з 10 на 11 жовтня камера ОБСЄ, яка встановлена ​​на Донецькій фільтрувальній станції, зафіксувала 60 вибухів невизначеного походження, а також вибух у повітрі та 20 спалахів дулового полум'я. Також спостерігачі зафіксували політ 130 снарядів, більшість із яких рухалися із заходу на схід і з північного заходу на південний схід, а також дві освітлювальні ракети.

Також спостерігачі 10 жовтня в Горлівці, яка перебуває під контролем ДНР, зафіксували 20 вибухів, походження яких визначити не вдалося, і десять черг і пострілів зі стрілецької зброї та великокаліберного кулемета.

Вранці 11 жовтня спостерігачі, перебуваючи в цьому ж місті, чули 50 вибухів і шість черг із великокаліберного кулемета. Потім вдень уГорлівці було зафіксовано62 вибухи дивного походження.

Крім того, спостерігачі зафіксували два вибухи невстановленого походження під час моніторингу ситуації в населеному пункті Лоскутівка, який перебуває під контролем ЗСУ.

Після вибухів члени ОБСЄ помітили, як піднімався темний дим на 7-9 км західніше від їхнього місцезнаходження.

Упродовж минулої доби російські окупанти 26 разів відкривали вогонь по позиціях українських військ. При цьому ворог 4 рази застосовував озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

Раніше, Наєв розповів, скільки території вдалося повернути під контроль ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал