Нові правила Кабміну: держслужбовців зобов'язали володіти англійською або французькою мовою

Читать на русском
Державні службовці повинні вміти працювати з базами даних законодавства та аналітичною інформацією, впроваджувати та використовувати електронне управління й знати іноземну мову.

Кабінет міністрів України на засіданні 3 жовтня затвердив нові вимоги до держслужбовців категорії А.

Як пише «Слово і Діло», відповідні документи є в розпорядженні «РБК-Україна».

Олександр СаєнкоМіністр Кабінету Міністрів України
Саєнко пообіцяв, що у 2018 році буде реформовано 8 міністерств другої хвилі реформи держуправлінняСказано 18 серпня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

Зокрема, держслужбовці категорії А зобов'язані володіти однією з офіційних мов Ради Європи (англійською або французькою). Також чиновники мають уміти формувати плани й ухвалювати ефективні рішення, мотивувати команду й сприяти її розвитку, формувати нову й ефективну культуру державної служби.

Крім того, державні службовці категорії А мають уміти працювати з базами даних законодавства та аналітичною інформацією, впроваджувати та використовувати електронне управління. Для оцінки їх компетенції буде запущений новий центр оцінювання при Національному агентстві державної служби.

Раніше стало відомо, що в БПП допускають внесення змін до закону про державну службу, що дозволить деяким категоріям держслужбовців перебувати в політичних партіях.

Крім того, стало відомо, чому відрізняються зарплати міністрів Кабміну.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.