У США порівняли санкції для КНДР, Ірану та Росії

Читать на русском
Американському Мінфіну довелося з хірургічною точністю запроваджувати санкції проти Росії, щоб не нашкодити економіці США.

США не можуть проводити проти Росії таку ж санкційну політику, як і проти Ірану.

Про це йдеться в заяві Мінфіну США, опублікованій після виступу помічника глави міністра фінансів країни Маршалла Біллінгслі в підкомітеті палати представників з фінансових послуг, пише «Слово і Діло».

За його словами, економіка Росії відрізняється від економіки тих країн, щодо яких Штати раніше вводили санкції. Тому, зазначив Біллінгслі, США були змушені адаптувати свій підхід.

«США не можуть, наприклад, протистояти російській агресії до того ж підходу, що до КНДР або Ірану. Економіка Росії крупна і добре інтегрована в світову економіку, міжнародну фінансову систему і світові ланцюги поставок», - сказав Біллінгслі.

Помічник глави мінфіну додав, що Іран і Північна Корея десятиліттями були ізольовані від міжнародних фінансових систем. Біллінгслі підкреслив, що американському казначейству довелося «з хірургічною точністю» використовувати свої механізми, щоб домогтися максимального тиску на Росію і при цьому не нашкодити міжнародній економіці США.

Як повідомлялося, двома днями раніше Міністерство торгівлі США оголосило про запровадження санкцій відносно 12 російських компаній, дії яких, на думку відомства, суперечать національним інтересам Сполучених Штатів.

При цьому в Росії вважають, що численні американські «чорні списки» все більше дублюють один одного.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.