Набув чинності закон про збільшення складу ЦВК

Читать на русском
Закон, що передбачає збільшення складу Центральної виборчої комісії з 15 до 17 членів, набув чинності в четвер, 20 вересня.

Закон, що передбачає збільшення складу Центральної виборчої комісії з 15 до 17 членів, набув чинності в четвер, 20 вересня.

Чому депутати розширили склад ЦВК та в чому ризик?Верховна Рада збільшила кількість членів Центральної виборчої комісії з 15 до 17 осіб. Тим часом, внесено подання, щодо скасування даного рішення. Про ситуацію, поговорили з експертами.

Закон був опублікований в офіційній газеті Верховної Ради «Голос України» в четвер і вступає в силу з дня опублікування, передає «Слово і Діло».

Відповідні зміни внесені до статті 6 закону «Про Центральну виборчу комісію».

Проект передбачає єдину зміну до закону «Про Центральну виборчу комісію» - збільшення кількісного складу ЦВК із 15 до 17 осіб. Автор законодавчої ініціативи - спікер парламенту Андрій Парубій. Він обгрунтував свою позицію, підкресливши, що таке рішення розблокує процес оновлення складу ЦВК, а число 15 колись взяли з аналогічних норм в Російській Федерації і воно не має принципового значення.

Раніше Парубій підписав законопроект №9090 «Про внесення зміни до статті 6 закону «Про Центральну виборчу комісію».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал