Труба провалив обіцянку, що у вересні ГБР відкриє перші кримінальні провадження

Читать на русском
Труба не виконав обіцянку, що у вересні 2018 року ГБР відкриє перші кримінальні провадження. Початок роботи Бюро переноситься на листопад.
Роман ТрубаСлово і Діло

Глава Державного бюро розслідувань Роман Труба провалив обіцянку, що у вересні 2018 року буде відкрито перші кримінальні провадження.

Таку обіцянку він дав 20 грудня 2017 року, нагадує «Слово і Діло».

«У вересні 2018 року Державне бюро розслідувань відкриє перші кримінальні провадження», – заявив Труба вісім місяців тому.

19 вересня стало відомо, що Державне бюро розслідувань почне роботу після обрання слідчих територіальних управлінь і призначення їх на посади.

«Державне бюро розслідувань – це 1500 людей, кожен з яких має перемогти у відкритому конкурсі для того, щоб працювати в Бюро. Для того, щоб це відбулося, ми оголосили найбільший в країні конкурс на 674 посади, який вже добігає кінця. Вже обрано 320 переможців конкурсу.

Частина з них призначена на посаду. На завершальному етапі – співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь Бюро. Потрібно близько місяця, щоб завершити цей конкурс», – заявив Труба 18 вересня 2018 року на засіданні Комітету Міністрів Ради Європи в Страсбурзі.

Він уточнив, що ДБР почне роботу в листопаді, відразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь. Однак, з огляду на те, що раніше Труба обіцяв у вересні вже відкрити перші кримінальні провадження, обіцянку вважаємо невиконаною.

Згідно з моніторингом "Слова і Діла", Труба дав 6 обіцянок, з яких ще жодної не виконав і дві – провалив.

Нагадаємо, в проекті Держбюджету-2019 на Державне бюро розслідувань заплановано 1,1 млрд гривень.

Також ми писали, що стала відома зарплата директора ГБР за серпень.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: