З'ясувалося, коли ЄС скасує перехід на сезонний час

Читать на русском
Щоб забезпечити плавний перехід, Єврокомісія дає державам-членам час до квітня 2019 - до цієї дати вони повинні визначитися, зимовим або літнім часом вони планують користуватися.

Європейська комісія пропонує країнам ЄС назавжди відмовитися від зміни часу в 2019 році, проте кожна країна може це питання вирішувати самостійно.

Про це йдеться в плані відмови від сезонного часу, який в середу, 12 вересня, представила Європейська комісія, йдеться на сайті ЄК, пише «Слово і Діло».

Згідно з пропозиціями Єврокомісії, сезонне переведення годинників буде скасоване у всьому Євросоюзі. У плані підкреслюється, що сусідні країни повинні приймати рішення скоординовано, щоб забезпечити належне функціонування внутрішнього ринку та уникнути ситуації, за якої деякі держави-члени вирішать зберегти переведення годинників, а інші відмовляться від цієї практики.

Щоб забезпечити плавний перехід, Єврокомісія дає державам-членам час до квітня 2019 - до цієї дати вони повинні визначитися, зимовим або літнім часом вони планують користуватися.

Останній обов'язковий перехід на літній час в Європейському Союзі відбудеться в неділю, 31 березня 2019 року. Після цієї держави-члени, які захочуть назавжди повернутися до зимового часу, зможуть зробити це в останній раз у неділю 27 жовтня 2019 року.

Після цієї дати в Євросоюзі сезонне переведення годинників буде скасоване. Пропозицію Європейської комісії повинні узгодити Європарламент та Рада ЄС.

Нагадаємо, що в Україні також хочуть скасувати перехід на літній час.

Раніше європейці проголосували за скасування переходу на зимовий час.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...