Міномети «Молот» пройдуть додаткову перевірку

Читать на русском
Слідчий експеримент із мінометами Молот завершився, але причина вибуху невідома. Перевірятимуть іще.

Міністр оборони України Степан Полторак доручив провести додаткову експертизу металу міномету М-15 «Молот» після інциденту, коли внаслідок вибуху на Рівненському полігоні загинули троє військових.

Український «Молот»: у чому причина вибухів мінометів на полігонахПід час занять із бойової підготовки в Рівненській області стався розрив ствола міномету Молот. У ситуації розбирались експерти.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що зразки вже передали до науково-дослідної лабораторії Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», де розпочалося їх дослідження.

«Висновки за результатами експертизи допоможуть встановити об’єктивну причину вибуху міномету», – наголосили у міністерстві. У Міністерстві оборони стверджують, що міномет «Молот» вибухнув на Рівненському полігоні внаслідок подвійного заряджання.

Нагадаємо, уранці 6 липня під час військових навчань на Рівненському полігоні стався вибух міномета «Молот».

Як відомо, військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху на Рівненському полігоні, в результаті якого загинули троє бійців та дев’ятеро постраждали.

Слідчі розглядають три версії вибух перша, людський фактор – подвійне заряджання міномета, друга – неналежний стан міномета «Молот», третя – неналежний стан міни, яка заряджалася.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал