Аваков пропонує обмежити в'їзд неонацистам в Європу

Читать на русском
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі із послами та дипломатами країн G7 запропонував обмежити в’їзд до країн ЄС представникам неонацистських організацій.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі із послами та дипломатами країн G7 запропонував обмежити в’їзд до країн ЄС представникам неонацистських організацій.

Про це повідомляє департамент комунікації МВС України, пише «Слово і Діло».

«Ми багато уваги приділяємо неонацистським організаціям. У суспільстві має бути атмосфера, коли бути прихильником таких рухів – нецікаво, не круто та невигідно. Реакція на дії таких організацій з боку міжнародних партнерів має бути така ж, як і на кримінальні елементи, - обмеження в’їзду до цивілізованого світу. Наразі ми ведемо такі переговори із представниками іноземних держав», - зазначив Аваков.

За його словами, заборона на в’їзд до європейських країн стане для представників неонацистських організацій додатковим превентивним фактором.

«17-річному хлопцю цікаво долучитися до якоїсь футбольної тусовки, взяти участь у бійці, такій операції. На сьогодні для нього ця "пригода" - умовно кажучи, два дні у в’язниці, але якщо він знатиме, що через це його не пустять до цивілізованих країн – це буде додаткова превенція. Я думаю, що ми зупинимо цю хвилю. Я пропоную застосувати механізм тиску на цих молодих нацистів – додаткові обмеження на в’їзд до країн ЄС», - розповів міністр.

Напад на табір ромів на околиці Львова стався пізно ввечері 23 червн

У нападі на ромський табір підозрюють учасників угрупування «Твереза і зла молодь» – це незареєстроване угруповання, яке використовує символіку ультраправої організації Misanthropic Division.

За підозрою у нападі затримали 8 осіб, більшості з них 16-18 років. Їм оголошено підозру в хуліганстві.

Раніше голова Служби безпеки України Василь Грицак припустив, що за нападом на ромів у Львові може стояти Росія.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал