Обіцянка політика

  • Міністр внутрішніх справ України
  • Член Ради національної безпеки і оборони України

Аваков пообіцяв, що винні у розгоні табору ромів на Лисій горі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності

25 квітня 2018 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що події у лісопарковій зоні на Лисій горі у Києві 21 квітня будуть розслідувані поліцією, винні будуть встановлені та притягнуті до кримінальної відповідальності. Нагадаємо, ЗМІ опублікували у мережі відеозапис, на якому зафіксовані події під час розгону табору ромів на Лисій горі в Києві. На відео видно, як ромські батьки з дітьми біжать від молодих людей у масках і без них. Молодики кидають у ромів каміння та розпилюють газ із балончиків. На відео також чути, як роми звуть на допомогу правоохоронців.
У процесі
Сказано 25 квітня 2018 р.
Контроль виконання через 15 днiв.

Джерело

  • https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/posts/1711013652318652?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D
  • Лист Національної поліції України від 16 листопада 2018 року
  • Лист Нацполіції від 8 травня 2019 року
  • Лист Нацполіції від 19 травня 2020 року
  • Лист Голосіївського районного суду

Результат

Відповідно до листа Національної поліції України від 16 листопада 2018 року, Голосіївським районним управлінням ГУ Нацполіції було відкрито кримінальне провадження, з якого відносно однієї особи кримінальне провадження виділено в окреме провадження та складено обвинувальний акт щодо вчинення вказаною особою кримінального правопорушення, який направлено до органів прокуратури для його погодження.

Відповідно до листа Нацполіції від 8 травня 2019 року, слідчим відділом Голосіївського управління поліції розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення хуліганських дій відносно ромів. Відомості досудового розслідування надати неможливо.

Відповідно до листа Нацполіції від 19 травня 2020 року, слідчим відділом Голосіївського управління поліції кримінальне провадження з обвинувальним актом направлено до суду.

Редакція аналітичного порталу «Слово і діло» відправила запит на отримання доступу до публічної інформації.