Обіцянка політика

  • Міністр внутрішніх справ України
  • Член Ради національної безпеки і оборони України

Аваков пообіцяв, що винні у розгоні табору ромів на Лисій горі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності

25 квітня 2018 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що події у лісопарковій зоні на Лисій горі у Києві 21 квітня будуть розслідувані поліцією, винні будуть встановлені та притягнуті до кримінальної відповідальності. Нагадаємо, ЗМІ опублікували у мережі відеозапис, на якому зафіксовані події під час розгону табору ромів на Лисій горі в Києві. На відео видно, як ромські батьки з дітьми біжать від молодих людей у масках і без них. Молодики кидають у ромів каміння та розпилюють газ із балончиків. На відео також чути, як роми звуть на допомогу правоохоронців.
У процесі
Сказано 25 квітня 2018 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/posts/1711013652318652?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D
  • Лист Національної поліції України від 16 листопада 2018 року
  • Лист Нацполіції від 8 травня 2019 року

Результат

Відповідно до листа Національної поліції України від 16 листопада 2018 року, Голосіївським районним управлінням ГУ Нацполіції було відкрито кримінальне провадження, з якого відносно однієї особи кримінальне провадження виділено в окреме провадження та складено обвинувальний акт щодо вчинення вказаною особою кримінального правопорушення, який направлено до органів прокуратури для його погодження.

Відповідно до листа Нацполіції від 8 травня 2019 року, слідчим відділом Голосіївського управління поліції розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення хуліганських дій відносно ромів. Відомості досудового розслідування надати неможливо.

Редакція «Слова і Діла» відправила запит на отримання доступу до публічної інформації.