Рейтинг Путіна різко обвалився

Читать на русском
У червні рейтинг схвалення діяльності президента РФ Владіміна Путіна знизився на 15% у порівнянні з даними за квітень 2018 року.

У червні рейтинг схвалення діяльності президента РФ Владіміна Путіна знизився на 15% у порівнянні з даними за квітень 2018 року.

Як пише «Слово і Діло», про це свідчать результати соцопитування, проведеного російським «Левада-центром» 22-26 червня поточного року.

Прохання генсека ПАРЄ звільнити Сенцова: чи почує його Путін?Генсек Ради Європи подасть офіційне прохання до президента РФ про помилування українського режисера Олега Сенцова. Чи вплине це на Путіна, розповіли експерти.

За даними соціологів, пік популярності Путіна у 2018 році припадає на березень (80-81%).

З березня спостерігається зниження показників, включаючи схвалення діяльності керівництва країни: знижуються загальні оцінки стану у країні, схвалення діяльності уряду Росії, прем'єр-міністра і президента.

Упевнених у тому, що Росія рухається «у правильному напрямку» стало 46% (56% - у травні, 63% - у березні), а упевнених, що країна «рухається неправильним шляхом» побільшало до 42% опитаних (27% - у травні, 23% - у березні).

Також продовжують погіршуватися оцінки поточного економічного становища в РФ.

«На покращення чекають 10% опитаних; на погіршення - 38%; вважають, що становище не буде змінюватися - 50%. 56% опитаних дивляться із неспокоєм у своє майбутнє, спокійно або оптимістично - 41%», - зазначають соціологи.

Опитування проводилося серед 1600 осіб за репрезентативною вибіркою міського і сільського населення у віці від 18 років і старше, у 136 населених пунктах в 52 суб'єктах РФ, методом особистого інтерв'ю.

Раніше стало відомо місце зустрічі Путіна і Трампа.

Також стало відомо про що говоритимуть Трамп і Путін.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал