ФФУ не закупила медобладнання, яким зможе користуватися військовий госпіталь, як обіцяв Павелко

Читать на русском

Народний депутат України Андрій Павелко провалив обіцянку про те, що Федерація футболу України, президентом якої він є, закупить медичне обладнання для діагностичної лабораторії, де пацієнти Головного військового клінічного госпіталю безкоштовно проходитимуть діагностику з використанням новітнього обладнання.

Таку обіцянку він дав 14 жовтня 2016 року, нагадує «Слово і Діло».

«Напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України відкрили в Головному військовому клінічному госпіталі кімнату реабілітації. Федерація футболу України регулярно навідує там воїнів АТО, які були поранені, захищаючи цілісність і суверенітет нашої батьківщини. Під час минулого відвідування керівництво госпіталю звернулося з проханням облаштувати й відремонтувати кімнату реабілітації, що ми й зробили. В майбутньому ФФУ закупить медичне обладнання для діагностичної лабораторії в рамках спільного проекту НУФ ВСУ, проекту Інституту футболу, де пацієнти госпіталю безкоштовно проходитимуть діагностику з використанням новітнього обладнання», – написав Павелко на своїй сторінці в Facebook.

У червні 2018 року начальник Головного військового клінічного госпіталю Казмірчук повідомив, що медзаклад не отримав обладнання для діагностичної лабораторії від ФФУ. Щоправда, до госпіталю надійшли витратні медичні матеріали, рентгенівські трубки та інше на суму понад 2 млн грн. Також розглядається можливість використання госпіталем фізіотерапевтичного обладнання, яке розміщене в Національному університеті фізичного виховання і спорту.

Однак пацієнти госпіталю, незважаючи на обіцянку Павелка, поки що не можуть безкоштовно проходити діагностику на новітньому обладнанні.

(Апдейт) Оскільки після виходу матеріалу в ФФУ нам повідомили, що Федерація закупила медичне обладнання для діагностичної лабораторії НУФВСУ, обіцянка Андрія Павелко переноситься з «невиконаних» в категорію «в процесі» до моменту фіксації факту можливості або неможливості пацієнтами Головного військового клінічного госпіталю безкоштовно проходити обстеження в діагностичній лабораторії НУФВСУ. Докладніше читайте тут.

Згідно з моніторингом «Слова і Діла», Павелко дав 28 обіцянок, з яких 9 виконав, а 5 – провалив.

Раніше ми писали, що НАБУ розслідує можливі зловживання при будівництві футбольних полів.

В яких скандалах замішані діти українських політиків, читайте в нашому матеріалі.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал