Обіцянка політика

Павелко пообіцяв, що ФФУ закупить медичне обладнання для діагностичної лабораторії, де пацієнти Головного військового клінічного госпіталю будуть безкоштовно проходить діагностику з використанням новітнього обладнання

14 жовтня 2016 року народний депутат України, президент ФФУ Андрій Павелко пообіцяв, що ФФУ, в рамках спільного з НУФВСУ проекту Інституту футболу, закупить медичне обладнання для діагностичної лабораторії, де пацієнти Головного військового клінічного госпіталю будуть безкоштовно проходить діагностику з використанням новітнього обладнання
Не виконано
Сказано 14 жовтня 2016 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/andriy.pavelko/posts/1119692644783049
  • Павелко
  • Відповідь на запит

Результат

У червні 2018 року начальник Головного військового клінічного госпіталю А.Казмірчук повідомив, що заклад не отримував обладнання для діагностичної лабораторії від ФФУ.

Також повідомляється, що на даний час розглядається можливість укладання договору з метою сумісного використання фізіотерапевтичного обладнання, що розміщене у Національному університеті фізичного виховання і спорту.

Таким чином, пацієнти ГВКГ, незважаючи на обіцянку Павелко, не отримали поки що можливість безкоштовно проходить діагностику з використанням новітнього обладнання в НУФВС.

18 червня 2018 року у прес-службі Федерації Футболу України «Слову і Ділу» повідомили про те, що медичне обладнання було закуплено для діагностичної лабораторії НУФВСУ. Це є частиною умови для повної реалізації обіцянки нардепа, адже Павелко заявив, що пацієнти госпіталю зможуть безкоштовно проходити діагностування на цьому новітньому обладнанні. Враховуючи, надану інформацію, «Слово і Діло» змінює статус обіцянки Андрія Павелка з «не виконано» на «в процесі» до моменту фіксації факту можливості або неможливості пацієнтами Головного військового клінічного госпіталю безкоштовно проходити обстеження в діагностичній лабораторії НУФВСУ.

Як повідомляє редакції "Слово і Діло" Начальник Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" пацієнти даного клінічного центру станом на 11 лютого 2020 року не мають можливості проходити обстеження безкоштовно. Обіцянка отримує статус "Не виконано".