ВРП відсторонила підозрювану НАБУ суддю з Волинської області

Читать на русском
Викриту правоохоронними органами суддю з Волинської області відсторонили від посади через притягнення до відповідальності.
Наталія Сушик

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від правосуддя голову Шацького районного суду Волинської області Наталію Сушик, яку детективи НАБУ підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

Таке рішення ухвалили на засіданні ВРП сьогодні, 14 червня, за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє «Слово і Діло».

Заступник генерального прокурора-керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав клопотання про тимчасове відсторонення Сушик від правосуддя в зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Ще 28 квітня Холодницький склав повідомлення про підозру Сушик за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прохання та отримання неправомірної вигоди), яке їй вручили того ж дня.

Мотивуючи необхідність тимчасового відсторонення судді від правосуддя, керівник САП зазначив у клопотанні, що подальше перебування Сушик на посаді судді може призвести до негативних наслідків, а саме: вона зможе знищити або спотворити документи, які можуть бути доказами вчинення кримінального правопорушення, матиме можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні та протиправно перешкоджати кримінального провадження іншим способом тощо.

Нагадаємо, САП повідомила про підозру в брехні в декларації судді Госпсуду Харківської області.

Раніше ВРП відсторонила викритого НАБУ суддю з Дніпра.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал