Суд відмовив Саакашвілі у позові до МВС

Читать на русском
Депортований з України Міхеіл Саакашвілі намагався через суд скасувати наказ МВС про скасування його українського громадянства.

Окружний адмінсуд Києва відмовив у задоволенні позовних вимог лідера партії Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі до МВД про визнання незаконним і недійсним наказу МВС, яким було скасовано рішення про оформлення громадянства України.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба суду.

Суд визначився з політпритулком для СаакашвіліКасаційний адміністративний суд Верховного суду не задовольнив скаргу адвокатів лідера партії Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі в наданні йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

«Позивач просив суд визнати незаконним і недійсним наказ МВС «Про затвердження зразків документів, які подаються для встановлення належності до громадянства України, прийняття до громадянства України, оформлення набуття громадянства України, припинення громадянства України, скасування рішень про оформлення набуття громадянства України та журналів обліку», форма 19 (Заява про прийняття до громадянства України) в частині визначення в даній Формі заяви вказівки «Під судом і слідством на території іноземних держав не перебуваю», - йдеться в повідомленні.

Після виходу з нарадчої кімнати суд оголосив рішення: «відмовити Саакашвілі в задоволенні позовних вимог, з огляду на формальну відповідність зазначеного акта вимогам законодавства».

Раніше захист Саакашвілі звернувся до Європейського суду з прав людини зі скаргою, у якій просить визнати незаконними дії органів державної влади України щодо політика в частині порушення прав людини.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал