Волкер пропонує надати більше зброї Україні

Читать на русском
Надання Україні зброї та посилення її оборонного потенціалу спрямоване не на те, щоб провокувати Росію, а на те, щоб стримувати РФ від розширення агресії.

Надання Україні зброї та посилення її оборонного потенціалу спрямоване не на те, щоб атакувати або провокувати Росію, про що кажуть противники цієї ідеї, а на те, щоб стримувати РФ від розширення агресії.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив у понеділок у Вашингтоні спецпредставник Держдепартаменту США з питань переговорів по Україні Курт Волкер, передає Укрінформ.

Фактор Javelin: чи зможе озброєння стримати наступ РФ на Донбасі?Протитанкові ракетні комплекси Javelin доставили в Україну ще кілька тижнів тому. Міноборони тим часом проводить практичні тренування. Що означає для України озброєння США, розповіли експерти.

«Що стосується України, співвідношення сил тут є дуже чітким. Росія зосередила набагато більші сили на сході України та навколо, ніж Україна має або матиме коли-небудь», - зауважив американський дипломат.

Він підкреслив, що «тут не стоїть питання про те, чи треба зміцнювати Україну з метою наступу на Росію або провокувати Росію», чого дехто побоюється.

«Жоден з цих підходів не є раціональним поглядом на ситуацію», - сказав Волкер.

Натомість, як зазначив представник США, доречним було би створення більшого потенціалу для підвищення ціни для Росії, «якщо вона захоче розширити контроль над українською територією».

У цьому зв'язку спецпредставник США підкреслив, що «стримування Росії від подальшої агресії», це те, чого хотіли би добитися Сполучені Штати і союзники.

Нагадаємо, у проекті оборонного бюджету США закладено 250 мільйонів для України

Як відомо, наприкінці квітня в Україну прибули американські протитанкові комплекси Javelin. До цього Україна отримувала від США лише противомінометні радарні системи, прилади нічного бачення та бронежилети.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...