МОЗ закупить ліків майже на 6 мільярдів

Читать на русском
Міністерство охорони здоров'я підписало договори з міжнародними організаціями, що закуповуватимуть ліки та медичні вироби за кошти держбюджету на суму 5,9 млрд грн.

Міністерство охорони здоров'я підписало договори з міжнародними організаціями, що закуповуватимуть ліки та медичні вироби за кошти держбюджету 2018 року на суму 5,9 млрд грн.

Про це на брифінгу з нагоди підписання договорів сказала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, пише «Слово і Діло».

«Ми й надалі співпрацюємо з Програмою розвитку ООН, ЮНІСЕФ та британською агенцією Crown Agents. Ці організації мають міжнародний досвід щодо закупівель. Ми співпрацюємо з ними вже 4-й рік», – сказала Супрун.

Цього року закупівлі здійснюватимуться за 40 напрямками державної програми лікування.

Урядовиця зазначила, що підписання договорів щодо закупівель цьогоріч відбулося значно раніше – в квітні, це дозволить планувати поставки ліків рівномірно протягом року відповідно до потреб. Вона наголосила, що закупівлі через міжнародні організаціїї в 2016 році дозволили зекономити до 40% коштів, виділених на ці цілі. І це було підтверджено відповідними висновками Рахункової палати.

Також цього року Міністерство змінило підхід до укладання договорів з урахуванням рекомендацій Рахункової палати.

Нагадаємо, одні з найвідоміших ліків заборонили в Україні.

Раніше стало відомо, що з окупованого Луганська зникли українські ліки.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...