Луценко анонсував рішення щодо Холодницького

Читать на русском
Рішення щодо можливої ​​відставки глави САП Назара Холодницького будуть прийняті протягом двох тижнів.

Рішення щодо можливої ​​відставки глави САП Назара Холодницького будуть прийняті протягом двох тижнів.

Як передає «Слово і Діло», про це у вівторок, 24 квітня, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, під час свого візиту в Брюссель, повідомляє Укрінформ.

Луценко повідомив, хто забрав частину повноважень ХолодницькогоГолова САП Назар Холодницький пішов у відпустку, а його обов'язки виконують заступник і голова ГПУ.

Луценко відзначив, що висновки Контрольно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП), що стосуються дисциплінарних порушень керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повинні бути підготовлені протягом двох тижнів.

«Зараз йдуть активні слідчі дії. У п'ятницю і сьогодні ми отримали остаточне підтвердження того, що в діях і вказівках пана Холодницького вбачаються грубі порушення наших нормативно-правових документів - підкреслюю, з моєї точки зору. Вона не збігається в даному випадку з паном Ситником (директор НАБУ, - ред.). Я поки не бачу підстав для кримінального переслідування, хоча не можу його виключити», - заявив Луценко.

Генпрокурор нагадав, що його заява і заява Ситника вимагають від КДКП звільнити керівника САП Холодницького з посади.

Луценко висловив думку, що висновок доповідача у цій справі буде готовий на цьому тижні або на початку наступного.

«У ситуації з керівником САП - це спільна операція і загальна позиція НАБУ і ГПУ, адже отримані в ході спільних дій матеріали показують наявність серйозних проблем із базовими цінностями керівника антикорупційного правоохоронного органу і реальними діями», - зауважив генпрокурор.

Раніше НАБУ оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій відносно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. На записі зафіксовано розмови Холодницького щодо низки кримінальних проваджень, розпочатих САП.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що прослуховування глави САП проводилося в рамках слідчих дій ГПУ і НАБУ, і вимагав відставки Холодницького.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: