Рада посилила соцзахист родин іноземців-контрактників

Читать на русском
Верховна Рада прийняла в цілому законопроект номер 6689, який передбачає такі ж виплати в разі смерті, загибелі або інвалідності іноземця-контрактника в ЗСУ, як і для українця.

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №6689, який передбачає такі ж виплати в разі смерті, загибелі або інвалідності іноземця-контрактника в ЗСУ, як і для українця.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на засідання парламенту в четвер, 19 квітня.

Не підемо з України: стало відомо про нові пригоди «Грузинського легіону»Грузинські добровольці, що пішли з позицій у зоні АТО, тепер користуються неоднозначною репутацією в українській армії.

Документ передбачає, що на іноземців та осіб без громадянства, які служать у ЗСУ за контрактом, поширюються такі ж умови одноразової виплати грошей у разі загибелі, смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності, як і на військовослужбовців-українців.

Закон набуде чинності наступного дня після його офіційної публікації.

Нагадаємо, український парламент підтримав цей законопроект за основу в грудні 2017 року 228 голосами народних депутатів. Відзначимо, нещодавно Рада спростила порядок продовження служби військовослужбовцями, які отримали поранення, травми або контузії.

Раніше стало відомо про нові пригоди «Грузинського легіону».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...